Wstecz

Instrukcja obsługi

 KZK GOP logo

System Dynamicznej Informacji Pasażerskiej - Portal Pasażera

System Dynamicznej Informacji Pasażerskiej jest zintegrowanym systemem zarządzania przepływem informacji w czasie rzeczywistym przeznaczonym do obsługi komunikacji miejskiej na terenie KZK GOP. Pasażerom zapewnia on dostęp do bieżącej informacji o odjazdach poprzez:

  • Tablice informacji pasażerskiej służące do wyświetlania informacji o rzeczywistych i planowanych czasach odjazdów pojazdów oraz komunikatów na podstawie danych uzyskiwanych z systemu.
  • Portal dla pasażerów pozwalający na sprawdzenie rozkładów jazdy oraz na uzyskanie bieżącej informacji dotyczącej realizacji kursów (przewidywane czasy odjazdów) – w wersji desktop i mobilnej.

WYMAGANIA PORTALU PASAŻERA

Do prawidłowego działania Portalu Pasażera w wersji desktop wymagana jest przeglądarka internetowa w podstawowej konfiguracji, wspierająca HTML5, z włączoną obsługą JavaScript. Ze względu na konieczność pobierania i przekazywania danych do centralnego serwera podczas korzystania z systemu wymagane jest aktywne połączenie internetowe.

Portal Pasażera w wersji mobilnej może być uruchomiony na dowolnej graficznej przeglądarce internetowej z włączoną obsługą JavaScript. Jeżeli w przeglądarce uruchomione są funkcje blokowania skryptów lub innych treści internetowych (np. AdBlock, NoScript itp.) należy je wyłączyć dla strony www, z której uruchamiana jest aplikacja.

INSTRUKCJA OBSŁUGI PORTALU PASAŻERA

KZK GOP logo

 

© 2013, MUSAT JSC